Aktuální informace ZŠ

Informace pro začátek šk. roku 2018/2019

Vážení rodiče,

Vaše dítko bude od příštího školního roku 2018/2019 žákem/žákyní 2. a 3. třídy naší školy ZŠ a MŠ Němčany. S tím také souvisí nákup a pořízení pomůcek do vyučování. Veškeré potřebné materiály, sešity a pracovní sešity pořídí škola. Na začátku školního roku vám bude oznámena částka, kterou uhradí jednotliví žáci (náhled do faktur bude možný).
V přípravném týdnu  od 27. do 31. srpna 2018 budou vyvěšeny organizační záležitosti prvního školního dne (pondělí 3. září 2018) a také podrobný soupis věcí do VV, Pč a TV (nebude se velmi lišit od každoročního soupisu, bude možné použít starší pomůcky – štětce, barvy apod., pokud jsou v použitelném stavu).

Prosím tedy o sledování našich webových stránek,
popřípadě nástěnky před školou.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, kontaktujte mě na emailové adrese zs.nemcany@centrum.cz

S pozdravem a přáním krásných a odpočinkových chvil

Mgr. Zuzana Olejníková, ŘŠ Němčany

Provoz ZŠ v době hlavních prázdnin

Pro vyřizování administrativních záležitostí bude ředitelka školy v době hlavních prázdnin přítomna v ZŠ v době:

• 11. – 13. července 2018 od 9 – 13 hodin
  • 30. – 31. července 2018 od 9 – 13 hodin

V případě nutnosti volejte na mob.: 734 263 949 (školní mobil) nebo využijte školního emailu: zs.nemcany@centrum.cz

Všem rodičům ZŠ i MŠ děkujeme za spolupráci
během celého školního roku
a přejeme krásné léto plné radosti, nabytí energie a zážitků.

ZAMĚSTNANCI ŠKOLY